Odprti pokal slovenske zveze tradicionalnega karateja

Uspehe na 32. evropskem prvenstvu v tradicionalnem karatreju dopolnili z medaljami na Odprtem pokalu slovenske zveze tradicionalnega karateja, ki je potekalo dan za evropskim.

30.11.2016 15:54 , Matej Kabaj

Odlične uspehe na 32. evropskem prvenstvu smo dopolnili tudi z medaljami na Odprtem pokalnem turnirju SZTK, ki je potekal naslednji dan, v isti dvorani, kar dan poprej evropsko prvenstvo. Med 400 tekmovalci je Lovro Kramberger dopolnil svoj nastop z dvema drugima mestoma v katah posamezno in ekipno. Nik Nedelko, je zmagal v močni kategoriji 23 tekmovalcev, v katah posamezno in osvojil tudi 3. mesto v dogovorjenih borbah. Z Iga sta nastopala še Špela Kramberger, ki je osvojila 4. mesto v katah in Naser Batič, 5. mesto v katah. Vsem čestitke tekmovalcem, trenerju in zvestim navijačem, ki spremljajo, spodbujajo in športno navijajo za dobre uspehe tekmovalcev.